Sporto šventėje – puikios nuotaikos

Smiginis – populiari rungtis neįgaliųjų sporto varžybose.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Trakai:

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro Taikomosios fizinės veiklos specialistė Joana Kmieliauskienė rašo apie neįgaliųjų sporto šventę.

Vykdant Socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir iš dalies remia Trakų rajono savivaldybė, Trakų rajono neįgalieji buvo pakviesti į sporto šventę. Projekto dalyviai nuo ryto nekantriai laukė varžybų pradžios ir galimybės išmėginti savo jėgas. Jų nuotaikos buvo puikios, kadangi jautėsi pasiruošę. O tam reikėjo tinkamai nusiteikti, gerai išnaudoti treniruočių laiką ir išmokti įveikti varžybų jaudulį.

Susirinkusius dalyvius pasveikino VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro (TNUC) direktorius Juozas Norinkevičius ir šių eilučių autorė, projekto vadovė J. Kmieliauskienė. Varžybų dalyviai varžėsi smiginio, baudų mėtymo, svorio laikymo, žiedų mėtymo ir šaškių rungtyse. Aštriausia kova, kaip visada, virė šaškių rungtyje. Jos nugalėtoju tapo Stasys Irinavičius, antroji vieta atiteko Aleksandrai Korytčenko, trečioji – Romui Chovik. TNUC lankytojai, kurie jau antrus metus be pertraukos treniruojasi ir ruošiasi varžyboms, iškovojo net 14 medalių.

„Pirmiausia – turėkite tikslą ir atkakliai jo siekite. Nesvarbu, ar verslo srityje, ar sporte – reikia daug ir pasiaukojamai dirbti. Ir ne vienus metus. Dideli tikslai nėra pasiekiami per vieną dieną… Kartais gali prireikti net dešimtmečių, todėl užsispyrimas ir didžiulis noras dirbti – būtinas. Tuomet visi tikslai pasiekiami!“, – šios Virgilijaus Aleknos mintys tapo mūsų įkvėpimu.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas