Ačiū už jūrą, saulę ir gerumą

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Švenčionys: 

Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narė Giedra Kaminskienė „Bičiulystei“ parašė apie neįgaliųjų poilsį Šventojoje. 

Švenčioniškiai patenkinti patogia kelione.

Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos nariai 5 dienas praleido prie Baltijos jūros, Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre. Šios dienos tikrai neprailgo, nes žmonės mėgavosi jūra, saulės voniomis žydinčiose ir medumi kvepiančiose kopose, vakarais jaukiose kavinukėse klausėsi muzikos, aplankė Palangą, Klaipėdą. Visus sužavėjo neįgaliųjų kolektyvų koncertai, teatralizuoti pasirodymai mokymų ir reabilitacijos centro salėje. Maloniai nuteikė šiltas administratorės Adelės Petrutienės priėmimas, jos prasmingi palinkėjimai tiek atvykus, tiek ir išvykstant namo.

Žmonės labai džiaugiasi galimybe nors kelias dienas pabūti nuostabioje gamtos sukurtoje ir žmogaus išpuoselėtoje oazėje – Šventojoje. Visi grįžo namo laimingi, pailsėję nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaidavę, nors trumpam pamiršę didesnius ar mažesnius negalavimus. Grįžo su viltimi kitais metais vėl aplankyti mylimą jūrą. Esame dėkingi autobuso vairuotojui ne tik už tai, kad nuvykome ir parvykome saugiai, bet ir už jo šypseną, malonų bendravimą, geranoriškumą ir supratingumą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas