Atsisveikino su vasara

Susirinkusiuosius linksmino neįgaliųjų ansambliai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kelmė:

Gražina Rudzevičiūtė rašo apie gražią neįgaliųjų šventę.

Į Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos kiemelį susirinko visas būrys neįgaliųjų.

Prabėgo du trečdaliai vasaros, o ji šiemet nelepino gražiais orais, tad Kelmės rajono neįgalieji, bijodami, kad šiltų orų gali ir nebepasitaikyti, nutarė anksčiau atšvęsti savo kasmetinę „Atsisveikinimo su vasara“ šventę. Nors ir šįkart dangus atrodė nenusiteikęs švęsti, bet linksmi šventės vedėjos Aldonos Kvintufelienės pasisakymai, skambios dainos, šiltos emocijos, gera susirinkusiųjų nuotaika nubaidė debesis ir saulutė vėl ėmė lepinti savo spinduliais.

Kelmės rajono neįgaliuosius savo apsilankymu pagerbė svečiai: Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Genutienė, BĮ Kelmės rajono socialinių paslaugų centro direktorė Marytė Lencienė, Kelmės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Reda Každailienė, kuri Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos narius nudžiugino pranešdama žinią, kad dar iki naujųjų metų juos pasieks autobusiukas, kurį draugijos nariai galės naudoti savo reikmėms. Konsultacinės darbų saugos individualios įmonės „Zigmantera“ atstovas Zigmas Filipavičius Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos vadovei Elenai Kančiauskaitei įteikė gėlę ir medinį šaukštą – šventinei košei kabinti – renginio vedėjai.

Šventę savo skambiomis dainomis pradėjo šeimininkai – Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos meno kolektyvas „Svajonė“, vadovaujamas Romo Slunksnio. Susirinkusius linksmino ir dainų pynėm supo Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Akmena“, Liolių socialinės globos namų ir Žagarės neįgaliųjų klubo „Vyšnelė“ dainorėliai. Savo eiles skaitė ir klausytojus džiugino Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos narė, medikė (2016 metais apdovanota Lietuvos nusipelniusio slaugytojo garbės ženklu), dainininkė ir poetė Liucija Kelpšienė. Šventės metu veikė Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos ir Liolių socialinės globos namų auksarankių darbų parodos, jose buvo galima ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti patikusius darbelius.

Kasmet surengti tradicine jau tapusią šventę ir su tuo susijusias išlaidas padengti padeda rėmėjai ir dar daugelis kitų, labai prisidėjusių prie neįgalių žmonių šventės.
Sočiai prisiragavę gardžios košės, pasisukę šokių sūkury, padainavę ir palingavę, pasipuošę spindinčiomis šypsenomis ir nešini simbolinėmis dovanėlėmis, šventės dalyviai išsiskirstė.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas