Kartu mes esame jėga

Rankos taiklumą išbando Pabradės socialinės globos namų gyventojai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Švenčionys:

Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Tadeušas Šimkovičius su „Bičiulystės“ skaitytojais pasidalijo sporto varžybų įspūdžiais.

Sporto šventės organizatorius T. Šimkovičius.

Jau 11-ą kartą Švenčionių rajono neįgaliųjų draugija surengė sporto šventę. Šįkart ji vyko Pabradėje. Į varžybas sporto entuziastai atvyko iš Ignalinos, Molėtų, Nemenčinės, Švenčionėlių, Švenčionių. Savo komandą subūrė ir renginio šeimininkai pabradiškiai. Į sporto šventę buvo pakviesti ir Pabradės socia­linės globos namų gyventojai. Apie 100 šventinio renginio dalyvių, kurių amžius – nuo 3 iki 85 metų, savo jėgas ir meistriškumą išbandė 7 sporto rungtyse. Jie susirungė prie šaškių lentų, mėtydami smiginį, žiedus ir baudas, perrinkdami pupeles, statydami piramidę, lenkdami rankas.

Prieš prasidedant varžyboms, sportininkų laukė iškilmingas šventės atidarymas. Jų pasveikinti ir ištvermės bei stip­rybės palinkėti atvyko Pabradės seniūnas Edvardas Voršinskis, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus, Sporto centro direktorius Artūras Paulauskas, Švietimo, kultūros, sporto, jaunimo ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Zenonas Zenkevičius ir kiti svečiai. Teisėjams vadovavo Gžegožas Kisielius.

Šventė praėjo labai draugiškai, nors kai kuriose sporto rungtyse aistros išties virė – juk buvo varžomasi dėl 14 apdovanojimų komplektų ir komandinių taurių. Tris valandas varžybų dalyviai, pamiršę visas savo negalias, keliavo nuo vienos sporto rungties prie kitos, rodė savo sumanumą ir rankos taiklumą.

Varžybose netrūko sportinio azarto.

Savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova prizininkams įteikė apdovanojimus. 52 kartus salėje aidėjo plojimai, palydintys kiekvieną apdovanojimą pelniusį sportininką. Kartu su medaliu jiems buvo įteikti ir diplomai bei dovanos. Miestų komandoms, surinkusioms daugiausia medalių, V. Čepukova įteikė taures. Pirmą vietą iškovojo Pabradė, antrą – Molėtai, trečią – Ignalina. Švenčionys buvo ketvirti, Švenčionėliai – penkti, o Nemenčinė – šešta.

Po varžybų sportininkams jėgas atgauti padėjo kareiviška košė, karšta arbata ir saldumynai.

Rugsėjo pradžioje neįgalūs sportininkai savo jėgas galės išmėginti Ignalinoje. Dar kartą pasigalynėsime Elektrėnuose surengtame Vilniaus apskrities neįgaliųjų sporto čempionate. O visas varžybas vainikuos Kauno sporto halėje vyksiančios respublikinės neįgaliųjų sporto žaidynės.

Leonardo Lipskio nuotr.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas