Per seniūnijas keliaujantys susitikimai

Susitikimo dalyviai prie Šimkaičių Šv. vyskupo Martyno bažnyčios.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Jurbarkas:

„Bičiulystei“ laiškelį atsiuntusi Janina Pranaitienė pasidalijo įspūdžiais iš smagaus draugijos renginio.

Pastaraisiais metais Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos organizuojami metiniai susitikimai vyksta vis kitoje rajono seniūnijoje. Pernai susitikome Veliuonoje, o šiemet – Šimkaičiuose.

Jau tradicija tapo šventę pradėti šv. mišiomis. Šį kartą meldėmės Šimkaičių Šv. vyskupo Martyno bažnyčioje, o vėliau buvome pakviesti į Šimkaičių bendruomenės namus, kur visus pasitiko Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos ansamblis „Draugystė“ su vadovu Valdu Žemaičiu.

Susirinkusiųjų buvo daug. Suvažiavo neįgalieji iš įvairių rajono seniūnijų ir Jurbarko miesto. Sulaukėme ir svečių. Kad sutilptume, teko pasispausti, bet visi gražiai bendravo, lazdas, ramentus į kampus ar po stalu sukaišioję, išdidžiai prie stalo sėdėjo, palingavo, padainavo, paplojo.

Pirmiausia visus susirinkusiuosius pasveikino ir daug gražių palinkėjimų išsakė Šimkaičių seniūnė Elena Šileikienė ir šios seniūnijos neįgaliųjų seniūnė Vincenta Girdžiuvienė.

Pabūti kartu su neįgaliaisiais, pabendrauti atvyko Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Visus sveikino ir Seimo nario Ričardo Juškos padėjėja Liudmila Norkaitienė.

Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Vida Pieniutienė gausiai susirinkusiesiems linkėjo malonaus bendravimo. Pirmininkė pasveikino visus šiemet jubiliejus švenčiančius neįgaliuosius, įteikė jiems po rožę. Jubiliatams buvo sudainuota „Ilgiausių metų“.

Koncertinę šventės dalį lyriškomis dainomis pradėjo Šimkaičių moterų ansamblis „Gija“ (vadovas Arūnas Bauža).

Tauragės r. neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus linkėjo visiems geros sveikatos, džiugios nuotaikos ir kartu atsivežė draugijos mišrų vokalinį ansamblį „Svaja“ (vadovas Almutas Šileris). Ansamblio dainos išjudino net pačius pasyviausius renginio dalyvius.

Visus nudžiugino Šimkaičių šeimininkės, svečiams prikepusios garuojančio kugelio, gardžios giros užraugusios. Netrūko ir suneštinių vaišių.

Pirmininkė V. Pieniutienė padėkojo visiems prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo. Kvietė visus dažniau lankytis draugijoje, dalyvauti įvairiuose būreliuose, būti aktyvesniems ir atvykti į renginius.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas