Pasveikino jubiliates

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė (viduryje) ir jos pavaduotoja Jurgita Ziabkinienė (kairėje) atvyko pasveikinti gražią sukaktį švenčiančios Aušros Verbliudavičiūtės.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šeduva:

„Bičiulystei“ laiškelį atsiuntusi Irmina Beneševičiūtė papasakojo apie širdies šilumą ir gėrį skleidžiančias gražių jubiliejų sulaukusias Neįgaliųjų draugijos nares.

Ilgas gyvenimas – likimo dovana. Taip būtų galima pasakyti apie Šeduvos m. neįgaliųjų draugijos narę Stanislavą Rimšienę, atšventusią 95 metų jubiliejų. Visi mes ją vadiname močiute. Ta proga su sūnaus šeima gyvenančią senolę pasveikino Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė ir jos pavaduotoja Jurgita Ziabkinienė.

Gražaus jubiliejaus sulaukusi senolė visus sužavėjo savo gyvybingumu. Entuziastinga ir optimistiška sukaktuvininkė džiaugiasi, kad gyveno prasmingai: beveik 50 metų ligoninėje dirbo slaugytoja, rūpinosi šeima, užaugino sūnų. Puikiai nusiteikusi močiutė vis dar džiugina savo šypsena. Nepaisant garbaus amžiaus ar negalavimų, jos širdis pilna gėrio ir grožio troškimo. Senolė dar gana guvi, sveikata nesiskundžia, sako rimtų ligų nė neturėjusi.

Draugijos pirmininkės R. Pranskietienės žodžiais, turime mokytis iš žilo plauko sulaukusių žmonių, kurie dalijasi savo gyvenimiškomis pamokomis, išmintimi ir patirtimi.

Kita jubiliatė – 55-erių sulaukusi literatė, miniatiūrų autorė Aušra Verbliudavičiūtė. Atėję pasveikinti radome ją skaitančią J. Ivingo knygą „Pasaulis pagal Garpą“. Aušra labai mėgsta knygas. Skaitydama kartu su knygų herojais ji keliauja po pasaulį, plečia akiratį. A. Verbliudavičiūtė yra išleidusi miniatiūrų knygą „Vėjo lopšinė“. Pasak jos pačios, yra parašiusi gal 100 miniatiūrų apie gamtą, žmogų, gėrį.

Draugijos pirmininkė didžiuojasi, kad mūsų Aušrytė dvasiškai labai stiprus žmogus, savo kūryba skleidžia šilumą ir meilę. Ji keičia visuomenės požiūrį į neįgalųjį, yra mūsų visų mokytoja, ugdanti jautrumą, empatiją, padedanti mums išlikti doriems žmonėms.

Jubiliatėms linkėta sveikatos, artimųjų meilės ir daug gražių dienų ateityje.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas