Pergalės Bauskės sporto šventėje

Radviliškio neįgalieji iš Latvijos parsivežė nemažai medalių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškis:

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė „Bičiulystei“ parašė apie tai, kaip jiems sekėsi Latvijoje vykusiose sporto varžybose.

Lietingą šeštadienio rytą su nerimu važiavome į Bauskę. Dar Pasvalyje draugams iš Bauskės pažadėjome dalyvauti jų tradiciniame renginyje, nors žinojome, kad varžybos vyks stadione (sporto salė šiuo metu remontuojama).

Bauskiečiai rado sprendimą – dalis rungčių vyko manieže, kita dalis – aikštelėje virš stadiono žiūrovų tribūnų. Svarbiausia – gera nuotaika ir nusiteikimas.

Mūsų komandai atstovavo 10 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių kartu su pirmininke Jūrate Bredulskiene. Iš Lietuvos atvyko Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos atstovai, Kuršėnų sporto klubo „Atgaiva“ ir Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai.

Buvo nemažai sportinių rungčių: 30 m bėgimas, šuolis į tolį, smiginis, bočia, baudinių spyriai į vartus, lėkščių mėtymas į taikinius, kamuoliukų metimas, rutulio stūmimas. Stengėmės dalyvauti ten, kur leidžia mūsų galimybės ir sveikatos būklė. Rezultatais esame labai patenkinti – parsivežėme 18 medalių. Dėl vietos stokos buvo ribojamas bočios komandų skaičius – rungtyje leista dalyvauti po vieną komandą iš kiekvienos draugijos. Mūsiškiai žaidė pasikeisdami ir tapo nugalėtojais. Namo parsivežėme 8 aukso, 3 sidabro ir 7 bronzos medalius. V. Kostiukevičius užėmė 4 prizines vietas – 3 trečias ir vieną antrą. Šių eilučių autorė pasipuošė dviem aukso ir vienu bronzos medaliu. B. Tamonienė parsivežė po vieną visų spalvų medalį. J. Bredulskienė užėmė pirmą ir trečią vietas. Č. Turčinskas pelnė vieną sidabro ir vieną bronzos medalį. V. Astrauskienė, G. Čepienė, P. Rudžianskas ir S. Astrauskas iškovojo po aukso medalį.

Smagiai nusiteikę grįžome namo. Planuojame kitų varžybų komandos sudėtį. Šiemet jų dar bus nemažai. 

Pasiruošimas ir kelionė į Bauskės sporto šventę organizuota vykdant Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas