Ilsėjomės Šventojoje

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Prienai:

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje iš Prienų dalijamasi džiugiais poilsio prie Baltijos jūros įspūdžiais.

Grupė Prienų rajono neįgaliųjų draugijos narių buvo išvykę pailsėti į Šventąją. Daugeliui mūsų tokia kelionė per visą Lietuvą – vienintelis išvykimas iš namų, leidžiantis pakeisti aplinką, prasiblaškyti, geriau pažinti savo kraštą. O ką jau kalbėti apie Baltijos jūrą! Buvo ir tokių, kurie ją pamatė pirmą kartą.

Oras pasitaikė geras. Stipresnieji maudėsi, kiti bent pabraidė jūros bangose, pasimėgavo saulės spinduliais, daugiau pajudėjo. Aplankėme Šventosios bažnyčią, vieną kitą koncertą. Kai kurie draugijos nariai vyko ne pirmą kartą, tad buvo malonu išvysti pažįstamus veidus, pabendrauti, pasidalyti džiaugsmais ir rūpesčiais.

Visus labai suartino atsisveikinimo su jūra vakaronė, kurią suorganizavo Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Irena Valatkevičienė ir Šilavoto seniūnijos draugijos narė Daivutė Tamulaitienė. Paskutinį vakarą sukvietė visus prie jūros pabūti kartu, palydėti saulę, padainuoti, pasidalyti patirtais įspūdžiais. Tarp mūsų atsirado kuriančių, deklamuojančių, dainuojančių, tad vakaras buvo jaukus ir romantiškas. Veiveriuose gyvenanti Vilytė Stelmokienė padainavo Šventojoje sukurtą dainą, įdomias istorijas, anekdotus pasakojo kiti vakaronės dalyviai. Buvome net apdovanoti suvenyrais.

Esame nuoširdžiai dėkingi Šventosios paplūdimio kavinės-palapinės savininkui Arūnui Staponui, suprantančiam ir atjaučiančiam neįgalius žmones. Jis sutiko mus priimti į kavinės patalpas patogiai susėsti prie staliukų ir pavakaroti. Visų Prienų rajono neįgaliųjų, buvusių Šventojoje, vardu dėkojame organizatoriams už rūpestį, gerą žodį, galimybę pailsėti prie Baltijos jūros.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas