Šiaulių r. Kartu pasidžiaugėme margaspalviu rudeniu

Baikeriai paįvairino rudeninę šventę.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių rajono Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė „Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje pasidalijo smagaus renginio įspūdžiais.

Rugsėjo pradžioje į rudeniu alsuojančius Žadžiūnų bendruomenės namus rinkosi tie, kurie pasiilgo šventinio virpulio, eilėraščių, dainų, gražaus bendravimo. Rinkosi jauni, pagyvenę, su šeimomis.

Šventę pradėjusi Vilma Čiūdarienė pasveikino visus susirinkusiuosius. Žmonių širdis šildė popmuzikos grupė „De Grante“. Renginyje sveikinimų ir dovanų negailėjo svečiai: Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, rajono viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė, Žadžiūnų bendruomenės pirmininkas Vytautas Buivydas, Bridų filialo renginių organizatorė, Žadžiūnų bibliotekos globėja Nijolė Girniuvienė.

Po gražių sveikinimo žodžių savo rudeninius stalus pristatė Šniūraičių, Eimučių, Žadžiūnų bendruomenės ir Žadžiūnų neįgaliųjų draugija. Kiekviena bendruomenė turėjo atlikti po 2 užduotis. Gavus po 3 skirtingus žodžius apie rudenį reikėjo sukurti ketur­eilį, o paskui – atspėti dainos pavadinimą ir autorių.

Padėkos raštai buvo įteikti vasaros konkurse „Vasarokime su knyga“ dalyvavusiems ir daugiausiai knygų perskaičiusiems Broniui Laikūnui, Daivai Petrevičienei ir Matui Ščelkunovui.

Orintai Muižytei ir Rugilei Skirmantaitei įteikti diplomai už dalyvavimą Lietuvos bibliotekų projekte „Skaitymo iššūkis“.

Šventės pabaigoje į bendruomenės kiemelį suvažiavo nemažas būrys baikerių iš Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio. Savanorius vežiojo motociklais, žmonės fotografavosi, bendravo.

Visi susirinkusieji vaišinosi suneštinėmis vaišėmis, o lauke sklido skanaus plovo ir sriubos aromatas.

Baigėsi šventės popietė, kuri nors trumpam leido sustoti, pailsėti, pabendrauti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas