Tauragė. Margaspalvis rudenėlis

Šventėje netrūko nei puikių vaišių, nei linksmybių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas „Bičiulystei“ parašė apie nuotaikingą rudenišką šventę.

Rudens sutiktuvių ir derliaus šventė „Margaspalvis rudenėlis“ pasibeldė į Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos duris.

Lietingą ir niūrią popietę į draugijos patalpas susirinko gausus būrys rajono neįgaliųjų. Net prastas oras neatbaidė norinčių parodyti, ką išaugino savo soduose ar daržuose. Čia buvo net 36 kilogramus sveriantis moliūgas, kurį nešė 2 vyrai. Akis džiugino didžiulės keistai susipynusios morkos, kurios tapo prizais. Kur dar rausvašoniai obuoliai, sultingos kriaušės ir kitos daržų bei sodų gėrybės. O iš šių gėrybių pagamintų patiekalų nesuskaičiuosi.

Šventę pradėjo ir visiems malonių akimirkų palinkėjo draugijos pirmininkas K. Petkus, kuriam buvo uždėta šventės „gaspadoriaus“ skrybėlė.

Susirinkusiuosius pasveikino Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Navickas, nuolatinė neįgaliųjų renginių dalyvė savivaldybės tarybos narė I. Skurvydienė.

Nuotaikingą spektak­liuką apie daržovių ir vaisių gyvenimą parodė meno terapijos būrelis, vadovaujamas D. Norgailienės. Šventės dalyvius skambia muzika ir nuotaikingomis dainomis džiugino draugijos ansamblis „Svaja“ ir jo vadovas A. Šileris. Žmonės linksmai leido laiką, dainavo, o kas galėjo, ir pašoko.

Visus labai pralinksmino ir išjudino liaudiškas žaidimas „Ropės rovimas“.

Smagių draugų būryje laikas prabėgo labai greitai. Išsiskirstėme tikėdami ir vildamiesi, kad tokios linksmos tradicijos turi būti tęsiamos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas