Šakių r. Rudeniška kelionė prie jūros

Ir rudenį prie jūros smagu.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vitalija Ližaitienė su „Bičiulystės“ bičiuliais dalijasi šaunios Griškabūdžio neįgaliųjų ekskursijos akimirkomis.

Jau ne vienus metus kelionių aistra lydi Šakių rajono neįgaliųjų draugijos Griškabūdžio skyriaus narius. Šįkart saulėtos rudens dienos kelionės tikslu tapo Klaipėda.

Pirmoji kelionės stotelė buvo Bijotų dvaro sodyba, įsikūrusi Šilalės rajone, garsi rašytojo Dionizo Poškos Baubliais. Griškabūdiečiai pasivaikščiojo dvaro takeliais, apžiūrėjo muziejų, prisidėjo prie Lietuvos tūkstantmečio paminėjimui skirtos juostos pynimo. Ilgiau buvo stabtelėta prie senųjų ąžuolų, vadinamų Baubliais ir menančių savo įkūrėją D. Pošką bei iškilią Lietuvos praeitį.

O dar po keleto valandų mus pasitiko saulės nutvieksta Klaipėda. Visi be galo laukė Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume vyksiančio delfinų pasirodymo. Pusvalandžio trukmės delfinų, šviesos ir muzikos spektaklį stebėjome su malonumu, jis paliko nepakartojamus įspūdžius tiek pirmąkart jį mačiusiems, tiek jau čia buvusiems. Pasirodymą primins nuotraukos su delfinais ir vaizdo įrašai mobiliuosiuose telefonuose. Aplankytas ir Lietuvos jūrų muziejus. Griškabūdiečiams mielai pozavo ir pingvinai, ir ruoniai.

Kadangi laiką norėjosi išnaudoti kuo turiningiau, vairuotojas Valentinas pasuko autobusiuką Palangos link. Jūra pasitiko rudeniška ramybe ir lengvomis bangomis, tad daugelis braidė, o drąsuoliai vyrai nepabūgo ir apsišlakstyti jūros vandeniu. Palangos tiltui ir J. Basanavičiaus gatvei jau svetimas vasaros šurmulys, čia neįgalieji pasimėgavo nuo jūros dvelkiančia ramybe.

Nors kelionė ir netrumpa, o remontuojamos kelio atkarpos, raudoni šviesoforai ją dar labiau ilgino, nuovargiu nesiskundė niekas, nes ir nepakartojami įspūdžiai, ir šauni kompanija kiekvieno kasdienybę pripildė gerų emocijų...

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas