Palikite komentarą (0 Komentarai)

Susidėvėję, įvairių ligų pažeisti sąnariai riboja žmogaus savarankiškumą, gali tapti negalios priežastimi. Sąnarių endoprotezavimas padeda išspręsti šią problemą ir grąžinti prarastas funkcijas. Pateikiame informaciją, ką reikia žinoti, jeigu jums būtina tokia operacija.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Studentams, kurie studijuoja aukštojoje mokykloje ir kuriems yra nustatytas 45 proc. ar mažesnis darbingumas, taip pat sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis, priklauso finansinė pagalba – kas mėnesį mokama išmoka specia­liesiems poreikiams tenkinti, iš dalies kompensuojamos studijų išlaidos (jei studentas studijuoja mokamoje vietoje) ir kas mėnesį mokama išmoka studijų prieinamumui didinti. Taip pat negalią turintys studentai gali kreiptis dėl socialinės stipendijos ir valstybės remiamos paskolos studijoms.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymas numato, kad negalią turintys žmonės ar šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, turi teisę į paramą būstui. Parama teikiama nuomojantis ar perkant būstą (galima gauti lengvatinį kreditą ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensaciją). Šiame „Bičiulystės“ numeryje – apie paramą būstui išsinuomoti.

Palikite komentarą (1 Komentarai)
Puslapis 1 iš 4