Aušra VERBLIUDAVIČIŪTĖ. Ačiū tau, Mama

Ritos Mockeliūnienės nuotr.

Kūryba
Nustatymai

Ačiū tau, Mama, kad padovanojai man turiningą ir gražų Gyvenimą.

Tu steigeisi ir stengiesi, kad mano gyvenime būtų kuo daugiau džiugesnių akimirkų, šviesesnių dienų. Kaip ilgą prisiminimų vėrinį galiu suverti nugyventas savo dienas ir visada tame dienų vėrinyje buvo, yra ir bus Tavo motiniška meilė, atjauta ir pagalba. Tavo dėka aplankiau daug filmų, teatrų, koncertų, perskaičiau galybę knygų. Tik vis pagalvoju, kokio didumo būtų knyga, kurion sugultų visi Tavo dėl manęs ir brolio nuveikti darbai. Reikėtų daugybės lapų popieriaus įprasminti Tavo geriems darbams, Tavo nemigo, rūpesčių valandoms. Visas Tavo gyvenimas – tai didžiulė dovana man. Gal bėgantys metai uždeda ant Tavo pečių didesnę ligų naštą, sulėtina žingsnius, bet gerumas, atjauta, paguoda, meilė nesumažėja. Ji neaprėpiama, nenusakoma, tik jaučiama širdimi.

Brolis jau susikūręs savo šeimos židinį. Iš Tavęs paveldėjo gerumą, tad neatsisako pagelbėti. Abu su gyvenimo drauge stengiasi, kad mūsų ligų pritemdytoje buityje nušvistų gėrio ir vilties spinduliai.

Žinau, kad einant saulelei vakarop būna ne viena skausmo valanda. Bet taip noriu, kad sunkių valandų būtų kuo mažiau ir kad dar ilgai plaktų Tavo gera ir mylinti širdis.

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt