Per „Seną lieptą“ – į jausmų pasaulį

Gunda Janonytė–Jagminienė.

Kūrybos laboratorija
Nustatymai

Širdelei daug nereikia,
ją gydo geras žodis,
ją džiugina kiekvienas darbas,
sukurtas brangių rankų.
          (Gunda Jagminienė. „Mano brangiam žmogui“)

Neįprastai gražiu rudeniu besidžiaugdami ir ieškodami šiltų draugystės akimirkų Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajokliai“ nariai rinkosi į susitikimą Socialinių paslaugų centro patalpose. Čia vyko klubo narės Gundos Janonytės–Jagminienės pirmosios knygos „Senas lieptas“ pristatymas. Maloniai nudžiugino ir svečiai, buvę knygos autorės bendradarbiai, ir artimieji, atvykę pasveikinti šią neeilinę dieną. Beje, šį mėnesį G. Jagminienė švenčia ir savo jubiliejų. Sulaukėme Biržų rajono savivaldybės mero Valdemaro Valkiūno ir Joanos Kvedaravičienės, su kuria knygos autorė daugybę metų kartu dirbo, sveikinimų.

G. Jagminienė papasakojo savo gyvenimo, kūrybos, įstojimo į klubą istorijas, padėkojo artimiesiems, pagelbėjusiems išleidžiant knygutę, daug padėkos žodžių išsakė klubo nariams.

Gunda visuomet aktyviai dalyvauja „Svajoklių“ veikloje, yra tarybos narė. Ji visada pastebi gražius dalykus, poelgius ir nevengia to viešai pasakyti. „Žodis yra pats stipriausias ginklas gyvenime“, – sako Gunda. Išdalijusi daugybę gražių žodžių, knygos autorė jų sulaukė ir iš susirinkusiųjų.

Klubo nariai ir svečiai įsitraukė į knygos pristatymą, gavo užduočių. Visi skaitė gražiausius Gundos kūrinėlius iš naujos knygos, išsakė linkėjimus autorei, uždavė klausimų.

Lapkričio mėnesio klubo susitikimas taip pat skiriamas ir Amžinybėn išėjusiems nariams prisiminti. Ant stalo degė vienuolika žvakučių... Būtent tiek klubo narių nebėra tarp mūsų. Prisiminimuose ir eilėse išlikusius bičiulius pagerbėme tylos minute.

Visiems klubo nariams palinkėję geros sveikatos ir kūrybinės ugnelės širdyje, tęsėme kūrybos skaitymus. Pristatydami naujausius savo kūrinėlius, nusprendėme vėl rengti bendrą klubo narių kūrybos almanachą. Tegu naujausios mintys vėl džiugins ne tik klubo narius.

Gruodį sukanka 26 metai, kaip įkurtas klubas. Jau tapo tradicija, kad susirinkę gruodį keičiamės dovanomis, išsakome linkėjimus vieni kitiems. Sakoma, kad nuoširdūs linkėjimai dažnai išsipildo...

Egidijus SALDYS
Literatų klubo „Svajokliai“ vadovas

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt