Aušra VERBLIUDAVIČIŪTĖ, Šeduva

Gražinos Kalvaitienės nuotr.

Kūrybos laboratorija
Nustatymai

Miniatiūros

Padėka mamoms

Mielosios, kantriosios mūsų Mamos, žemėn atkeliaudamas žieduotas gegužis atneša Jūsų šventę – Mamos dieną. Lemtis, atėmusi iš mūsų sveikojo žmogaus gyvenimo džiaugsmą, dovanojo Jūsų pasiaukojimą, meilę ir širdies šilumą. Jūs ne tik matot, bet ir jaučiat mūsų, savo amžinų vaikų, skausmą, trumputes džiaugsmo akimirkas. Kartu su mumis džiaugiatės mūsų didesniais ar mažesniais pasiekimais.

Stengiatės mūsų monotonišką gyvenimą paversti įdomesniu – padedate ant stalo naują, dar spaustuvės dažais kvepiančią knygą. Sveikieji mūsų broliai ir sesės, matydami tokį taurų Jūsų elgesį, net neprašomi mums padeda. Mielosios, gerosios mūsų mamos, gyvenkit dar daug pavasarių. Mums tokie reikalingi Jūsų žodžiai, sustiprinantys dvasiškai. Reikalinga Jūsų parama. Dėkojame Jums už paaukotas valandas, minutes, sekundes. Tegul dar daug dienų atseikėja lemtis ir skiria kuo geresnę sveikatą Jums, mūsų kantriosios, vienintelės mamos. Težydi Jums patys gražiausi pavasario žiedai.


Gegužiui

Ateini lyg nerūpestingas jaunuolis, pasipuošęs žiedų vainiku, pasikvietęs talkon sugrįžtančius iš šiltųjų kraštų paukščius, saulės spinduliais nuauksini žemę, patiesi kvapniuosius pienių kilimus, džiugini širdis ir akis savo buvimu. Nors taip greit prabėgi, bet atminty iki kito tavo apsilankymo išlieka šviesi, giedra nuotaika, lyg pavasarinis obelų žydėjimas.


Kaštonas

Uždegė kaštonas savo baltąsias žiedų žvakes. Žiūri žmogus ir negali akių atitraukti nuo to gamtos stebuklo. Žiedai, vėjui pūstelėjus, supasi ant kaštonų šakų. Atrodo, tarsi šoktų pavasarinį šokį. O taip gera žiūrėti į tas baltąsias kvapniųjų žiedų žvakes, kviečiančias į pavasarinį gėlių bei paukščių giesmių pasaulį.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt