Kalėdų senelis pasveikino Gustonių globos namų gyventojus.

Ar lengva sukurti kalėdinį stebuklą? Pasirodo, kai turi daug noro, viskas įmanoma. O įdėtas pastangas atperka žmonių, kurių greičiausiai niekas neaplankys Kalėdoms, švytinčios akys ir šypsenos. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Išsikeltą tikslą įvykdžiusią ir 14,5 km nuėjusią Ajaną Lolat pasitinka ją palaikantys žmonės.

Spalio 1-ąją, 2 valandą nakties, sostinės Verkių regioniniame parke Ajana Lolat leidosi į unikalų žygį. Cerebrinį paralyžių turinti ir su ramentais judanti mergina siekė Gineso rekordo – norėjo pagerinti ilgiausią žmogaus su ramentais per 12 valandų įveiktą atstumą. Ir ji tai padarė! Mažiau nei per 10 valandų Ajana nuėjo 14,5 kilometrų!

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Sporto rėmimo fondo lėšomis įsigyti varytuvai padeda judėti lengviau ir greičiau.

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga (LŽNS) rateliais judančiuosius supažindina su šiuolaikiškais hibridiniais varytuvais, kurie negalią turintiems žmonėms gali suteikti galimybes jaustis laisviau, įveikti kur kas didesnius atstumus. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)

Reda Aurylaitė įveikė savo baimes ir sėdo prie automobilio vairo.

Plungiškė Reda Aurylaitė trykšta džiaugsmu. Po beveik pusmetį trukusių „teisybės paieškų“ sulaukė žinios, kad jai nustatytas specialiojo leng­vojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikis ir galės gauti automobilio stovėjimo kortelę. „Svarbausia, kad šia teise nuo šiol galės naudotis ir kiti žemaūgiai – achondroplazijos diagnozę turintys žmonės“, – sako mergina.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Iniciatyvos „Skirtingos spalvos“ autorius Dalius Stankevičius kalbina įvairią negalią turinčius žmones.

Socialinė iniciatyva „Skirtingos spalvos“ – jau dvejus metus aktyvus projektas, kuriuo siekiama mažinti socialinę atskirtį, dalytis istorijomis apie lėtines ligas turinčius žmones, jų pastangas ir sugebėjimą nepasiduoti net sunkiomis akimirkomis. Ši organizacija parodo, kad Lietuvoje yra daug spalvų, siekia pokyčių ir spinduliuoja optimizmą – rūpinasi tiek informacijos sklaida, tiek žmogiškumo ugdymu.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 3