Nerijus įsitikinęs – ir judant vežimėliu galima rasti būdų, kaip aktyviai leisti laisvalaikį su vaiku. Orange studio nuotr.

Nerijus Venckus prisijungė prie Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos kampanijos „Būti tėčiu – didžiausia dovana“. Jo dukrai netrukus bus devyneri. Didelio susidomėjimo sulaukusi kampanija sklaido stereotipus apie tėvystę. Savo istorijomis apie tai, kaip sekasi auginti vaikus, dalijasi ir negalią turintys tėčiai – judantys neįgaliųjų vežimėliais, turintys regos ar klausos negalią. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)

Lietuvos aklųjų biblioteka, aptarnaujanti visus, negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto, iš suomių kalbos išvertė ir elektroniniu formatu išleido iliustruotą negalių žodyną vaikams „Žmogus su negalia irgi gali“. Žodyne ne tik pristatoma 120 su negalia ir neįgalumu susijusių sąvokų, bet ir šiltomis, jautriomis iliustracijomis formuojamas šiuolaikiškas, pagarbus požiūris į žmogų su negalia.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

„Bičiulystės“ redaktorei Aldonai Milieškienei socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis įteikė „Gerumo žvaigždę“.

Gruodžio mėnesį „Bičiulystės“ redaktorei Aldonai Milieškienei socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis įteikė „Gerumo žvaigždę“. Tai – svarbiausias socialinės srities apdovanojimas, teikiamas už ypatingus, einamas pareigas viršijančius pasiekimus. Kviečiame iš arčiau susipažinti su redaktore ir jos darbu „Bičiulystėje“.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

unsplash.com nuotr.

Valstybės kontrolės auditas parodė, kad 2019 metais tik 3,4 proc. viešųjų interneto svetainių buvo pritaikyta negalią turinčių žmonių poreikiams, nors pagal dar 2016 m. priimtą Direktyvą Dėl viešojo sektoriaus institucijų interneto svetainių ir mobiliųjų prog­ramų prieinamumo, iki š.m. rugsėjo turėjo būti pritaikytos visos. Kas daroma, kad šis reikalavimas būtų įgyvendintas, kalbamės su Informacinės visuomenės plėtros komiteto Skaitmeninės aplinkos skyriaus vedėju Arminu Rakausku

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kojų protezai. Aldonos Milieškienės nuotr.

Valstybinė ligonių kasa (VLK) yra sudariusi sutartis su 19 ortopedijos įmonių, kurios gamina galūnių protezus. Dažnai tenka išgirsti, kad šios įmonės tarp savęs konkuruoja, net ir ne visai etiškais būdais. Kaip žmogui susigaudyti, kur kreiptis, kai dar neatėjus laikui, kai galima užsisakyti protezą (kartais ir prieš pusę metų) jį viena po kitos pradeda lankyti ortopedijos įmonės ir visos žada aukso kalnus. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 26