Už nuopelnus ginant žmonių su negalia teises – garbingas apdovanojimas

Lietuvos negalios organizacijų forumo prezidentė Dovilė Juodkaitė už nuopelnus ginant žmonių su negalia teises apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu.

Tolerancijos horizontas
Nustatymai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

„Šiandien mes atsidėkojame tiems, kurie savo nenuilstamu darbu svarbiose visuomenės gyvenimo srityse nusipelnė mūsų dėmesio ir didžiausios pagarbos“, – ceremonijos metu kalbėjo Prezidentas.

Per iškilmingą ceremoniją Prezidento rūmų Baltojoje salėje apdovanoti mokslo ir švietimo, kultūros atstovai, Lietuvai nusipelnę verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, visuomeninių ir pilietiškumo iniciatyvų puoselėtojai, sportininkai, valstybės pareigūnai. Tarp apdovanotųjų – ir Lietuvos negalios organizacijų forumo prezidentė Dovilė Juodkaitė.

„Šią Valstybės dieną buvau apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu už nuopelnus ginant žmonių su negalia teises! Esu dėkinga visai negalios bendruomenei už pasitikėjimą ir didžiulį bendrą daromą darbą! Didžiuojuosi bene 20 metų dirbdama kartu su daugeliu kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų, šiandien įvertintų ir dirbančių Lietuvos labui“, - sakė D. Juodkaitė. Apdovanojimus gavo ir Maltiečių generalinis sekretorius Edvinas Regelskis, „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius. Iš viso šią dieną Prezidento dekretu apdovanoti 60 asmenų.

Valstybės apdovanojimai – tai Respublikos Prezidento dekretu skiriami ordinai, medaliai ir kiti pasižymėjimo ženklai, įteikiami Vasario 16-ąją ir Liepos 6-ąją.

Prezidento kanceliarijos ir „Bičiulystės“ inf.
Prezidento kanceliarijos nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje